GTHR
GTHR China

OPERATOR PRODUKCJI

OPERATOR PRODUKCJI

Miejsce pracy:

Poznańska 2, 55-110 Prusice

Główne zadanie:

Uczestniczenie w prowadzeniu obsługi procesów technologicznych na produkcji, udział w rozładunku i załadunku cystern.

 

Nasze oczekiwania

•  Wykształcenie minimum zawodowe

•  Odpowiedzialność, chęć i gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji

•  Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Doświadczenie nie jest wymagane

 

Oferujemy

•   Stabilne zatrudnienie

•   Praca na podstawie umowy zlecenia (pierwsze 3 m-ce), kolejna umowa o pracę

•   Pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie, dopłata do posiłków)

•   System szkoleń i zdobywania uprawnień

•   Darmowy transport pracowniczy (z wybranych miejsc)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres praca@gthr.pl

Jeżeli podajesz nam dodatkowe dane, których udostępnienie nie jest wymagane na podstawie przepisów prawa (np. zamieszczasz w CV swoje zdjęcie), prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w zakresie przekraczającym dane, których podanie jest wymagane na podstawie przepisów prawa, przez administratora danych Guotai-Huarong (Poland) sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Mam świadomość, że zgoda może być odwołana w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed wycofaniem zgody.”

Jeśli chciał(a)byś wziąć udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych, dodaj również:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych Guotai-Huarong (Poland) sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, przez okres 1 roku od momentu złożenia aplikacji. Mam świadomość, że zgoda może być odwołana w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed odwołaniem zgody.”

Administratorem podanych danych osobowych, w tym danych zawartych w dokumentach aplikacyjnych i zebranych w toku procesu rekrutacji, jest Guotai-Huarong (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (ul. Powstańców Śląskich 2-4, 53-333 Wrocław); adres e-mail do kontaktu: kontakt@gthr.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych lub – jeżeli wyrazisz na to dobrowolną zgodę – także przyszłych procesów rekrutacji. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy Twoje dane, w tym także informacje podstawach prawnych przetwarzania oraz o prawach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych, znajdziesz na stronie www.gthr.pl/kariera.