GTHR
GTHR China

Operator Produkcji

Obowiązki:

· uczestniczenie w prowadzeniu obsługi procesów technologicznych na produkcji zgodnie z parametrami zawartymi w instrukcjach,

· uczestniczenie w operacji rozładunku, magazynowania, przesyłania surowców i produktów,

· dbałość i kontrola stanu technicznego urządzeń produkcyjnych i zabezpieczających oraz innego wyposażenia technicznego instalacji produkcyjnej, przestrzeganie zasad ich eksploatacji,

· obsługa DCS,

· praca na stanowisku mieszanie wstępne, mieszalniki,

· załadunek beczek.

Wymagania:

· wykształcenie średnie lub zawodowe,

· doświadczenie na stanowisku produkcyjnym,

· dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym (docelowo w systemie 4-brygadowym),

· mile widziane: uprawnienia na wózki widłowe i/lub uprawnienia TDT napełnianie zbiorników (ADR i/lub nie niebezpieczne).

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

· dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej,

· ubezpieczenie na życie,

· dofinansowanie do posiłków,

· niezbędne narzędzia pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres praca@gthr.pl

Jeżeli podajesz nam dodatkowe dane, których udostępnienie nie jest wymagane na podstawie przepisów prawa (np. zamieszczasz w CV swoje zdjęcie), prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w zakresie przekraczającym dane, których podanie jest wymagane na podstawie przepisów prawa, przez administratora danych Guotai-Huarong (Poland) sp. z o.o. z siedzibą w Prusicach w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Mam świadomość, że zgoda może być odwołana w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed wycofaniem zgody.”

Jeśli chciał(a)byś wziąć udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych, dodaj również:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych Guotai-Huarong (Poland) sp. z o.o. z siedzibą w Prusicach, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, przez okres 1 roku od momentu złożenia aplikacji. Mam świadomość, że zgoda może być odwołana w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed odwołaniem zgody.”

Administratorem podanych danych osobowych, w tym danych zawartych w dokumentach aplikacyjnych i zebranych w toku procesu rekrutacji, jest Guotai-Huarong (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Prusicach (ul. Poznańska 2, 55-110 Prusice); adres e-mail do kontaktu: kontakt@gthr.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych lub – jeżeli wyrazisz na to dobrowolną zgodę – także przyszłych procesów rekrutacji. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy Twoje dane, w tym także informacje podstawach prawnych przetwarzania oraz o prawach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych, znajdziesz na stronie www.gthr.pl/kariera.