GTHR
GTHR China

Nasza misja i wizja - GTHR

NASZA MISJA

Tworzymy innowacyjne rozwiązania dla zrównoważonej przyszłości.

 

NASZA WIZJA

Jesteśmy zaawansowaną technologicznie firmą tworzącą innowacyjne rozwiązania. Jako jeden z największych dostawców elektrolitu na świecie, umacniamy tę pozycję, aktywnie i konsekwentnie tworząc przyszłość opartą na nowoczesnej, zielonej energii. Jako dobry sąsiad dbamy o lokalne społeczności i tworzymy otwarte środowisko pracy.

 

NASZE WARTOŚCI

Innowacyjność

Nasze produkty powstają w oparciu o najnowsze rozwiązania i technologie, które powstają w naszych laboratoriach i odpowiadają na wyzwania współczesnego świata. Tworzymy innowacyjne rozwiązania dla zrównoważonej przyszłości.

Dokładność

Spełniamy obietnice złożone naszym klientom i kontrahentom. Działamy w oparciu o restrykcyjne standardy jakościowe i normy bezpieczeństwa.

Harmonia

Tworzymy otwarte środowisko pracy i dbamy o naszych pracowników – ich rozwój, zdrowie, bezpieczeństwo i dobrostan. Wspieramy nasze otoczenie. Jesteśmy dobrym sąsiadem w regionie, w którym funkcjonujemy. Przykładamy ogromną wagę do ochrony środowiska. Harmonia interesów pracowników, akcjonariuszy i społeczeństwa jest fundamentem długofalowego rozwoju naszej firmy.