GTHR
GTHR China
Wycieczka do Krakowa dla naszych pracowników z Chin - GTHR

11.10.2022

GTHR jest firmą z korzeniami chińskimi i zawsze z zamiłowaniem podchodzimy do tradycji naszych kolegów i koleżanek. Niejednokrotnie obchodziliśmy święta pochodzące z Chin. 

Tym razem zadecydowaliśmy przybliżyć historię i kulturę Polski dla naszych pracowników z Państwa Środka. W poprzedni weekend zorganizowaliśmy wycieczkę do Krakowa.

– W GTHR pracujemy w oparciu o standardy i procedury międzynarodowe. Aczkolwiek różnice kulturowe mogą być wyzwaniem dla pracowników z innych państw. Podobne wycieczki są wspaniałą okazją do wymiany doświadczeń i integracji zespołu międzynarodowego – mówi dyrektor ds. HR i administracji Justyna Wojtuń. 

Wspólnie z naszym tłumaczem Adamem Kobielą nasi koledzy zobaczyli Zamek Królewski na Wawelu, odwiedzili kopalnię soli w Wieliczce i spróbowali zarówno kuchni polskiej, jak i chińskiej. 

– Kultura Chin i Polski różnią w wielu kwestiach – od tradycji państwowych do komunikacji biznesowej. Wycieczka do byłej stolicy Polski to możliwość do poznania historii i tradycji Polski. Wierzymy, że to pozwoli naszym kolegom i koleżankom lepiej zrozumieć naszą kulturę – mówi tłumacz polsko-chińsko-angielski Adam Kobiela.

powrót