GTHR
GTHR China
Uczestniczyliśmy w premierze nowego bolidu PWR Racing Team - GTHR

18.06.2024

Formuła 1, znana jako królowa motorsportu, od lat wzbudza ogromne zainteresowanie i emocje na całym świecie. To sport, który fascynuje miliony fanów, a my, jako GTHR Poland, jesteśmy dumni, że możemy wspierać jego rozwój, zwłaszcza w kontekście elektromobilności, która jest nam szczególnie bliska.

Podczas premiery mieliśmy okazję zobaczyć najnowszy bolid RT14e, stworzony przez utalentowany zespół PWR Racing Team. RT14e to prawdziwa perła techniki, wyróżniająca się nie tylko elektrycznym napędem, ale także zaawansowanym systemem autonomicznej jazdy. Ten innowacyjny pojazd to dowód na to, że przyszłość motorsportu leży w innowacjach i zrównoważonym rozwoju. Te wartości łączą nas z PWR Racing Team.

Przy okazji nie sposób nie wspomnieć o młodych talentach, które stworzyły ten bolid. Jesteśmy pełni podziwu dla ich umiejętności i determinacji. Mamy nadzieję, że ich wysiłek zostanie doceniony w nadchodzących zawodach.

Udział w premierze wzięli również nasi pracownicy. Wśród nich znaleźli się zapaleni pasjonaci motoryzacji, którzy nie kryli swojego entuzjazmu.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy wesprzeć PWR Racing Team w realizacji tego projektu.  Trzymamy za nich kciuki i z niecierpliwością czekamy na kolejne sukcesy.

powrót