GTHR
GTHR China
Przekazaliśmy środki dla Domu dla Dzieci w Obornikach Śląskich - GTHR

10.11.2023

Wsparcie lokalnej społeczności zawsze było dla nas ważne. W październiku przekazaliśmy centrum opiekuńczo-wychowawczemu środki finansowe, dzięki którym dzieci dostaną nowe kurtki.

Dom dla Dzieci nr 1 w Obornikach Śląskich to wyjątkowe miejsce, w którym na co dzień mieszka 14 dzieci w wieku od 6 do 18 lat. Opiekunowie każdego dnia starają się zapewnić swoim podopiecznym godne warunki życia i domowe ciepło. Postanowiliśmy im w tym
pomóc. Wiemy, że zima nadchodzi nieubłaganie szybko, dlatego przekazaliśmy środki na zakup odzieży zimowej.

– Jest to dla nas ogromna radość i satysfakcja, że możemy znów zaangażować się we wsparcie lokalnej społeczności, zwłaszcza jej najmłodszej części. Chcemy, aby każde dziecko czuło się zaopiekowane – mówi kierownik działu tłumaczeń i relacji polsko-chińskich Aleksandra Kołaczek.

Wcześniej już „dokładaliśmy swoje cegiełki” do organizacji m.in. Dożynek Gminy Prusice w Krościnie Wielkiej, Mikołajek Gminnych na prusickim rynku czy Biegu III Wież również w Prusicach. Od 2022 roku wspieramy także lokalną drużynę piłkarską MKS „Orzeł” Prusice.

Jeśli chciałbyś dołączyć do nas i wesprzeć Dom dla Dzieci w Obornikach Śląskich, to placówka na stronie internetowej na bieżąco aktualizuje listę potrzeb. Istnieje nawet możliwość zostania wolontariuszem. Więcej szczegółów: KLIK

powrót