GTHR
GTHR China
Oficjalnie dołączyliśmy do grona odbiorców zielonej energii! - GTHR

19.09.2023

Z początkiem września tego roku otrzymaliśmy certyfikat poświadczający, że wytwarzana przez nas energia pochodzi całkowicie z odnawialnych źródeł. Tym samym oficjalnie dołączyliśmy do grona świadomych i odpowiedzialnych odbiorców energii.

Certyfikat został nadany przez firmę Axpo, która prowadzi szereg działań w zakresie edukacji na temat świadomego zużywania energii oraz jej ograniczenia. Jej głównym celem jest kształtowanie zrównoważonej przyszłości dzięki innowacyjnym rozwiązaniom energetycznym. Otrzymany certyfikat oznacza, że 100% używanej w naszym zakładzie energii pochodzi z odnawialnych źródeł!

Nasza misja pozostaje niezmienna – tworzymy innowacyjne rozwiązania dla zrównoważonej przyszłości. Działamy na rzecz rewolucji transportu. Podejmujemy świadomie działania, które są zgodne z naszą misją, wizją oraz z wartościami. A to oznacza również troskę o środowisko. Otrzymanie certyfikatu od Axpo jest dla nas sygnałem, że niezmiennie realizujemy te cele.

Do tej pory, oprócz wspomnianego wyżej wyróżnienia, otrzymaliśmy certyfikaty związane m.in. z zarządzaniem jakością, zarządzaniem środowiskowym oraz bezpieczeństwem i higieną pracy.

Cieszymy się, że wspólnie z Axpo możemy zadbać o dobro planety!

powrót