GTHR
GTHR China

Młodsza księgowa

Obowiązki:

– księgowanie dokumentów (księgowanie faktur kosztowych, import, eksport, inwestycje wewnątrzgrupowe),

– przygotowanie pliku JPK VAT,

– przygotowywanie raportów i zestawień w Excelu na potrzeby działu,

– weryfikacja stanu rozliczeń i uzgadnianie sald kont bilansowych,

– przygotowywanie raportów bieżących, w tym dla instytucji zewnętrznych,

– kontakt z dostawcami w sprawie rozbieżności w rozliczeniach,

– przygotowywanie danych do zamknięcia bilansu,

– wspieranie członków zespołu w bieżącej pracy.

Wymagania:

– min. rok doświadczenia w dziale Księgowości,

– mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym,

– warunek konieczny: wykształcenie wyższe: ekonomia, finanse,

– warunek konieczny: znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

– praktyczna znajomość MS Excel na poziomie średniozaawansowanym,

– samodzielność, dokładność w działaniu.

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie w firmie o chińskich korzeniach i filozofii,

– pracę w międzynarodowym środowisku,

– dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej

– ubezpieczenie na życie,

– dofinansowanie do posiłków,

– Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,

– niezbędne narzędzia pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres praca@gthr.pl

Jeżeli podajesz nam dodatkowe dane, których udostępnienie nie jest wymagane na podstawie przepisów prawa (np. zamieszczasz w CV swoje zdjęcie), prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w zakresie przekraczającym dane, których podanie jest wymagane na podstawie przepisów prawa, przez administratora danych Guotai-Huarong (Poland) sp. z o.o. z siedzibą w Prusicach w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Mam świadomość, że zgoda może być odwołana w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed wycofaniem zgody.”

Jeśli chciał(a)byś wziąć udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych, dodaj również:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych Guotai-Huarong (Poland) sp. z o.o. z siedzibą w Prusicach, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, przez okres 1 roku od momentu złożenia aplikacji. Mam świadomość, że zgoda może być odwołana w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed odwołaniem zgody.”

Administratorem podanych danych osobowych, w tym danych zawartych w dokumentach aplikacyjnych i zebranych w toku procesu rekrutacji, jest Guotai-Huarong (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Prusicach (ul. Poznańska 2, 55-110 Prusice); adres e-mail do kontaktu: kontakt@gthr.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych lub – jeżeli wyrazisz na to dobrowolną zgodę – także przyszłych procesów rekrutacji. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy Twoje dane, w tym także informacje podstawach prawnych przetwarzania oraz o prawach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych, znajdziesz na stronie www.gthr.pl/kariera.