GTHR
GTHR China

Kierownik Projektu

Miejsce pracy:

Poznańska 2, 55-110 Prusice

Do Firmy produkcyjnej w Prusicach poszukujemy doświadczonego ENGINEERING PROJECT MANAGERA.

Osoba na tym stanowisku będzie zaangażowana w prowadzenie projektów: infrastrukturalnych, instalacji inżynierskich, remontu linii produkcyjnych, wdrażania zmian MOC u klienta, wdrażanie nowych produktów itp.,

Główne zadania

•   Ustalanie z zainteresowanymi stronami konkretnych celów biznesowych oraz założeń technologicznych projektu, raportowanie ryzyk, zagadnień w planowaniu szerokiego zakresu projektów i przejmowanie bezpośredniej odpowiedzialności

•   Zapewnienie opracowania realistycznych planów projektów, dbanie o regularną i sprawną komunikację w trakcie ich trwania (uwzględniając ścisły kontakt z siedzibą główną)

•   Realizacja projektowa i organizacyjna projektu zgodnie z ustalonym standardem

•   Monitorowanie postępów, rezultatów prac i kluczowych aspektów projektu w sposób mierzalny (włączając proces wdrażania produktów MLA, APQP) i raportowanie ich do przełożonego

•   Proponowanie działań korygujących, aby usprawniać realizowanie projektów przy użyciu nowoczesnych metod i narzędzi

•   Ciągłe poszukiwanie nowych możliwości poprawy wyników operacyjnych

•   Tworzenie kompleksowej dokumentacji projektowej

•   Utrzymywanie dobrych relacji ze wszystkimi stronami biorącymi udział w projekcie z zachowaniem otwartej komunikacji

•   Efektywne zarządzanie zespołem projektowym, a w tym: budowanie zespołu, motywowanie, dostosowywanie wymagań projektowych do kompetencji zasobów, delegowanie zadań

•   Przygotowywanie spotkań, przeglądów projektów z zespołem zarządzającym, w tym wszystkich terminów kamieni milowych dla różnych projektów

•   Monitorowanie przestrzegania uzgodnionych procedur, umów i wytycznych

Wymagania:

•   Minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, wdrażaniu oprogramowania i/lub konsultingu w branży automotive

•   Doświadczenie w praktyce zarządzania zmianą MOC i planowania projektów (wiedza i doświadczenie w zarzadzaniu projektów Prince 2, Green Belt)

•   Wysoka komunikatywność i zdolności przywódcze

•   Doświadczenie w sporządzaniu raportów i analiz, a także w zarządzaniu budżetem

•   Umiejętność pracy pod presją

•   Doskonałe zrozumienie środowisk biznesowych i współzależności między procesami biznesowymi a systemami informacyjnymi.

•   Zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie

•   Wykształcenie wyższe, mile widziane certyfikaty potwierdzające umiejętności

•   Znajomość języka angielskiego jest konieczna

Oferujemy

•   Stabilne zatrudnienie w firmie o chińskich korzeniach i filozofii

•   Pracę w międzynarodowym środowisku

•   Atrakcyjne wynagrodzenie

•   Pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie)

•   Możliwość rozwoju oraz udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

•   Aktywny udział w projekcie greenfield

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres praca@gthr.pl

Jeżeli podajesz nam dodatkowe dane, których udostępnienie nie jest wymagane na podstawie przepisów prawa (np. zamieszczasz w CV swoje zdjęcie), prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w zakresie przekraczającym dane, których podanie jest wymagane na podstawie przepisów prawa, przez administratora danych Guotai-Huarong (Poland) sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Mam świadomość, że zgoda może być odwołana w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed wycofaniem zgody.”

Jeśli chciał(a)byś wziąć udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych, dodaj również:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych Guotai-Huarong (Poland) sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, przez okres 1 roku od momentu złożenia aplikacji. Mam świadomość, że zgoda może być odwołana w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed odwołaniem zgody.”

Administratorem podanych danych osobowych, w tym danych zawartych w dokumentach aplikacyjnych i zebranych w toku procesu rekrutacji, jest Guotai-Huarong (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (ul. Powstańców Śląskich 2-4, 53-333 Wrocław); adres e-mail do kontaktu: kontakt@gthr.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych lub – jeżeli wyrazisz na to dobrowolną zgodę – także przyszłych procesów rekrutacji. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy Twoje dane, w tym także informacje podstawach prawnych przetwarzania oraz o prawach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych, znajdziesz na stronie www.gthr.pl/kariera.