GTHR
GTHR China
Największe wydarzenie poświęcone pojazdom elektrycznym, czyli The Battery Show - GTHR

27.06.2024

Zespół GTHR Poland uczestniczył w tegorocznej edycji The Battery Show w Stuttgarcie – największym europejskim wydarzeniu poświęconym pojazdom elektrycznym i akumulatorom. Nasza firma, będąca jednym z czołowych dostawców elektrolitu, miała przyjemność brać udział w tym prestiżowym spotkaniu liderów branży elektromobilności. Na miejscu spotkaliśmy doskonałych inżynierów i największych dostawców nowoczesnych rozwiązań w przemyśle motoryzacyjnym.

The Battery Show to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu przemysłu motoryzacyjnego i elektromobilności. W tym roku zgromadziło ono setki wystawców oraz tysiące uczestników z całego świata. Targi te stanowiły doskonałą platformę do prezentacji najnowszych osiągnięć technologicznych, innowacji oraz nawiązywania wartościowych relacji biznesowych.

Jako jeden z liderów w produkcji elektrolitu do akumulatorów, aktywnie angażujemy się w rozwój branży elektromobilności, aby dostarczać najwyższej jakości produkty naszym klientom..

Naszą firmę w trakcie wydarzenia reprezentowali: Jian Wang (Dyrektor Zarządzający), Agnieszka Ura (Dyrektor Jakości), Krzysztof Razik (Kierownik Zakupów). Eksperci GTHR Poland dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także uczestniczyli w licznych warsztatach i panelach dyskusyjnych, poszerzając wiedzę na temat trendów rynkowych i technologicznych. To była niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń z innymi liderami branży oraz do poznania najnowszych innowacji, które kształtują przyszłość pojazdów elektrycznych.

Nasza obecność na The Battery Show to dowód na to, że GTHR Poland jest firmą zorientowaną na przyszłość i gotową sprostać wyzwaniom dynamicznie rozwijającej się branży elektromobilności. Dziękujemy wszystkim, z którymi mieliśmy okazję spotkać się w Stuttgarcie.

powrót