GTHR
GTHR China
Kolejny raz wspieramy lokalną społeczność, czyli Dożynki Gminy Prusice - GTHR

05.09.2023

19 sierpnia mieliśmy okazję wziąć udział w Dożynkach Gminy Prusice w Krościnie Wielkiej. Swoją obecność zaznaczyliśmy poprzez wsparcie finansowe organizacji imprezy, a także zakup prezentów dla uczestników loterii.

Dożynki w Krościnie Wielkiej to ważne święto dla lokalnej społeczności, jest bowiem związane z zakończeniem żniw. Stanowi ono okazję do podkreślenia znaczenia rolnictwa i rolników dla społeczności lokalnych i całego kraju. Celem imprezy było również zaktywizowanie i zintegrowanie mieszkanek i mieszkańców gminy Prusice.

W tym roku, podobnie jak w poprzednim, mieliśmy okazję wesprzeć organizację tego wydarzenia. Przekazaliśmy nie tylko środki pieniężnej, ale również zakupiliśmy prezenty, które trafiły do uczestników loterii. Do wygrania były m.in. atrakcyjne zestawy klocków Lego. Zebrane z loterii pieniądze zostały przeznaczone na remont lokalnej kapliczki.

Ponadto uczestnicy imprezy mogli skosztować lokalnych produktów na przygotowanych stoiskach dożynkowych, wysłuchać występów zespołów ludowych oraz wziąć udział w zabawie tanecznej.

Cieszymy się, że kolejny raz mogliśmy zaangażować się w działania lokalnej społeczności!

powrót