GTHR
GTHR China
Gramy dalej z Orłem Prusice! - GTHR

17.02.2023

Przedłużamy umowę sponsoringową z lokalnym klubem Orzeł Prusice. Dzięki tej współpracy chcemy nie tylko stwarzać okazję do spotkań podczas najważniejszych sportowych wydarzeń w gminie, lecz przede wszystkim promować aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży.

Współpraca z Orłem Prusice świetnie wpisuje się w naszą strategię dobrego sąsiada i popularyzowania sportu wśród najmłodszych. Jako duża firma w regionie rozumiemy swoją ważną społecznie rolę i chcemy mądrze wykorzystywać nasz wpływ na otoczenie. Przedłużenie umowy sponsoringowej z klubem było zatem dla nas oczywiste. Chcemy angażować lokalną społeczność w to, co niesie ze sobą pozytywne emocje dla całych rodzin, a przy okazji budować zdrowe nawyki już od dzieciństwa – mówi Aleksandra Kołaczek z Działu tłumaczeń i relacji polsko-chińskich.

Nadal będziecie mogli zobaczyć nas w wielu miejscach: w mediach społecznościowych klubu, na plakatach i ulotkach, strojach meczowych wszystkich grup młodzieżowych zrzeszonych w Orle Prusice, imprezach sportowych organizowanych przez MKS Orzeł Prusice Akademia Piłkarska czy innych wydarzeniach.

powrót