GTHR
GTHR China
Działamy zgodnie ze standardami ISO 9001, 14001 i 45001! - GTHR

13.11.2023

Mamy przyjemność ogłosić, że w październiku przeszliśmy pomyślnie audyt recertyfikacyjny i uzyskaliśmy potwierdzenie zgodności naszego systemu jakości z międzynarodowymi standardami ISO 9001, 14001 i 45001. To konieczny krok w naszym nieustannym dążeniu do doskonałości i zapewnienia usług najwyższej jakości.

ISO 9001, 14001 i 45001 to międzynarodowe normy, które stanowią wyznacznik skuteczności zarządzania jakością, środowiskiem i bezpieczeństwem w firmie. Nasza firma z dumą spełnia te kryteria. 

Dla nas ochrona środowiska jest nie tylko zobowiązaniem przestrzegania norm i przepisów, ale również wyrazem naszego głębokiego przekonania o konieczności troski o planetę. Realizując normy ISO 14001, aktywnie angażujemy się w redukcję naszego wpływu na środowisko, monitorujemy zużycie zasobów naturalnych oraz systematycznie doskonalimy nasze procesy, aby zminimalizować negatywne skutki dla przyrody.

Certyfikacja została uzyskana od British Standards Institution (BSI), jednej z najbardziej renomowanych organizacji normalizacyjnych na świecie. BSI posiada bogate doświadczenie w certyfikowaniu firm na całym świecie, pełni kluczową rolę w opracowywaniu norm międzynarodowych. Ponadto posiada ponad 100-letnie doświadczenie jako lider na rynku norm. BSI to uznany na całym świecie symbol zaufania. Ich symbol certyfikacji stał się synonimem wiarygodności, co przyczynia się do zwiększenia zaufania klientów do organizacji certyfikowanych przez BSI. 

Nasze zobowiązanie do doskonałości nie ustaje. Kolejnym krokiem na naszej drodze do udoskonalenia jakości jest podejście do audytu zgodności ze standardem IATF 16949. To standard dla branży motoryzacyjnej, który pomoże nam jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych klientów z tego sektora.

Chcielibyśmy podziękować naszym klientom i partnerom za ich zaufanie i wsparcie. Nasza firma pozostaje zobowiązana do świadczenia usług najwyższej jakości, które spełniają międzynarodowe standardy.

powrót